17 Eyl

Ağız Bakım Suyu Faydaları

Ağız ve diş sağlığını korumanın en temel yolu dişlerinizi düzenli ve düzgün bir şekilde temizlemektir. Bu amaçla Seres Kozmetik olarak tam ağız bakımı için gerekli malzeme; diş fırçası, diş macunu, diş ipi, ara yüz fırçası ve ağız bakım suyudur.

Diş fırçasının ulaşamadığı alanlarda diş ipi ve arayüz fırçaları kullanılabilse de bakteri oluşumunu önlemek ve uzun vadede ağız sağlığını korumak için en etkili çözüm ağız bakım suyudur. Gargara yapmanın temel amacı nefesi ferahlatmaktır. Ancak şiddetli ve kronik ağız kokusunu gidermek için diş hekimine başvurarak uygun bir tedavi planı değerlendirilmelidir. Ağız bakımı, zararlı asidik bileşenleri (dişlerde plak oluşumunu) önleyerek diş problemlerini önleyebilir. Ancak günlük ağız bakımı diş fırçası ve diş ipi ile yapılmalıdır. Ayrıca diş hekimleri, diş eti sorunlarını çözmek ve tedavi etmek için bazı özel ağız bakım suyu kullanılmasını önermektedir. Genellikle ağız kokusu olan kişilerde nefesini tazelemek için kullanılır. Ancak ağız bakım suyu, bireysel ihtiyaçlara göre çeşitli seçeneklerde kullanım imkanı sağlar. Fresh Breath Ağız bakım suyu plak ve diş çürümesini önlemek veya diş eti problemlerini kontrol altına almak için ağız bakım suyunuzu tercih etmeniz önerilir. İşletmelerinizde güvenle ve sağlıkla Fresh Breath Ağız Bakım Dispanseri ürünlerimizi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ağız bakım suyunun doğru kullanımı için yapılması gerekenler nelerdir?
1)     Doğru ve düzenli kullanım

Ağız boşluğu ve diş sağlığını korumak için dişlerinizi düzenli olarak fırçalamak, diş fırçasının ulaşamadığı alanlarda diş ipi ve ara yüz fırçaları kullanmak gerekir. Ayrıca kişisel ağız yapısına uygun diş fırçası ve diş macunu seçimi de oldukça önemlidir. Her gün ağzı temizledikten sonra bakteri üremesini önlemek ve tazeliğini solumak için uygun ağız bakım suyu kullanılmalıdır.

2)     Yeterli süre ne kadardır?

Gargaranın tüm ağız boşluğuna nüfuz etmesi ve etkili koruma sağlaması için ağzın yeterli süre çalkalanması gerekir. Genellikle ağzınızı en az 30 saniye ile 1 dakika arasında gargara ile çalkalamanız önerilir.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts

Leave A Comment

Şimdi Ara
Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?