Neden Gargara ?

İşletmelerin daha önce insanların nefesini tazelemek için sakız, karanfil sunduğunu görmüşsünüzdür, ancak ağız gargarası muhtemelen yeni bir fikirdir. Gerçek şu ki, gargara sadece daha ucuz bir seçenek değil; aynı zamanda daha sağlıklı bir seçenektir. Yemek için dışarı çıktığınızda farkında olmadan ağzınızdaki pH seviyesini düşürürsünüz. Ortalama olarak, vücudunuzun bu asidi nötralize etmesi yaklaşık 20 dakika sürer ve fazla mesai diş minesinde geri dönüşü olmayan aşınmaya neden olabilir. Müşterileriniz yemekten sonra kaliteli bir gargara kullandığında ağızlarındaki pH’ı anında nötralize eder ve asidi yok eder.

Nane, diş çürümesini artıracak şeker bırakır. Ağız gargarası ise dişleri bakterilerden arındırır ve ağız kokusuna neden olan gıda parçacıklarının temizlenmesine yardımcı olur. Bu, müşterilerinizi ve çalışanlarınızı daha da sağlıklı hale getirir ve sağlıklı insanlar daha mutlu insanlardır.

Sağlık Bakanlığı ÜTS üzerinden izinler alınmış ve kayıt yapılmıştır.

Fresh Breath dispenserleri herhangi bir yere monte edilebilir, ancak kullanıcı için gargarayı kolayca yapabilmesi için lavaboya yakın bir yere tavsiye ederiz.

Farklı duvarlara ve müşteri ihtiyaçlarına uygun kurulum seçenekleri mevcuttur.

  1. Duvara yerleştirilmiş iki küçük vida ile yerinde tutulan vidalı seçenek. Bu, kağıt havlu makinesinin duvara nasıl tutturulduğuna benzer. Tüm duvarlara uymaya uygundur ve tercih edilen uzun vadeli çözümdür.
  2. Çift taraflı bant, uygun ve herhangi bir seramik tarzı duvardan çıkarılabilir.
  3. 3M bant uygundur ve her yüzeyde %100 çıkarılabilir. Daha uzun vadeli bir çözüme geçmeden önce ürünü denemek isteyen müşteriler için en iyi şekilde kullanılır.

Her pakette 6 şişe 1500ml gargara, ve 720 bardak bulunur.

Ağız gargarası her 120 kullanımdan sonra 1500 ml’lik yeni bir gargara şişesi ile değiştirilmelidir,. Bu çok basittir ve tamamlanması yalnızca 30 saniye sürer.

Fresh Breath dispanseri yalnızca özel Fresh Breath anahtarıyla açılabilir. Bu anahtar, ürünün birkaç saniye içinde açılmasını sağlar. Bu aynı zamanda dahili ürünlerin güvenli olmasını sağlar ve istenmeyen kurcalamayı önler.

Çok basit olduğu için Fresh Breath dispanser, ürün anahtarına sahip herhangi bir seçilmiş kişi tarafından yeniden doldurulabilir.

Dispanserlerin bakımı kolaydır. Tavsiyemiz, bunları silmek ve düzenli olarak programlanmış temizliğinizle damlama tepsisini dökülmelere karşı kontrol etmektir.

Bölge yöneticimiz ürünün ücretsiz tanıtımını sağlamak için restoranınıza veya işletmenize gelebilir.

Lütfen info@sereskozmetik.com.tr  adresine e-posta gönderin.

Daha Fazla Desteğe mi ihtiyacınız var?

Bölge yöneticimiz ürünün ücretsiz tanıtımını sağlamak için restoranınıza veya işletmenize gelebiliriz.

BİZE ULAŞIN

Şimdi Ara
Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?